Subiect "Adaugare ani incepand cu 2023" Deschis de Szabo Zoltan la data: 04/25/2023 4:18am
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
Adaugare ani incepand cu 2023
Scris de: Szabo Zoltan la data: 04/25/2023 4:18am
Buna ziua,

V-am mai scris acum vreo luna cu problema mea de la adaugare an 2023 si dupa si am observat ca s-a modificat pt. Zoltan Szabo.Eu folosesc doar din persoanele adaugate doar cel cu Szabo Zoltan (prima persoana adaugata).Acolo mi-am introdus toate datele la care am lucrat mai multe zile.
V-as ruga frumos daca se poate sa stergeti persoana Zoltan Szabo si sa adaugati anii incepand cu 2023.

Va multumesc frumos anticipat,Szabo Zoltan.
Re: Adaugare ani incepand cu 2023
Scris de: GicaH la data: 04/26/2023 2:26am
Szabo Zoltan :
Buna ziua,

V-am mai scris acum vreo luna cu problema mea de la adaugare an 2023 si dupa si am observat ca s-a modificat pt. Zoltan Szabo.Eu folosesc doar din persoanele adaugate doar cel cu Szabo Zoltan (prima persoana adaugata).Acolo mi-am introdus toate datele la care am lucrat mai multe zile.
V-as ruga frumos daca se poate sa stergeti persoana Zoltan Szabo si sa adaugati anii incepand cu 2023.

Daca este vorba de programul de calcul pensie pe acest site, atunci numai dumneavoastră puteti modifica anul de încetare a activității din prima pagina inscriind la an încetare activitate anul pe care il credeți de cuviință ca vreți sa va pensionați.

Va multumesc frumos anticipat,Szabo Zoltan.
Re: Adaugare ani incepand cu 2023
Scris de: la pensie la data: 04/26/2023 2:29am
Pentru a putea sa continuati sa introduceti date dupa anul 2022 in programul folosit schimbati anul in caseta intitulata "Data incetarii activitatii" din pagina de intrare a programului asa cum va sfatuieste si domnul Gica.
In privinta stergerii programului deschis pe numele Zoltan Szabo in care nu ati introdus date va sfatuim sa-l pastrati pentru cazul in care aveti nevoie sa calculati punctaje pe perioade mai scurte.
Re: Adaugare ani incepand cu 2023
Scris de: Szabo Zoltan la data: 05/03/2023 6:21am
Gen:
Data nasterii:
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare:

Va multumesc frumo.
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1