Subiect "intrebare" Deschis de georgescu la data: 02/03/2014 4:18am
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
intrebare
Scris de: georgescu la data: 02/03/2014 4:18am
Gen:
Data nasterii:
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare:

De ce nu ma pot loga? M-am inregistrat, tastez corect parola si cu toate astea imi afiseaza mesajul: a aparut o eroare .
Am incercat de nu stiu cate ori si rezultatul este acelasi.
A mai intimpinat cineva aceeasi problema? Care ar fi rezolvarea? Cand solicit trimiterea parolei imi raspunde ca a fost trimisa? Unde? ca n-o gasesc niciune. Chiar voiam sa folosesc acest program, mi-am pierdut o zi intreaga calculand procente si...nu le pot folosi. Pacat.
Re: intrebare
Scris de: la pensie la data: 02/04/2014 3:35am
Sfatul nostru este sa cititi cu atentie cele postate de noi pe pagina de logare.
La acestea adaugam urmatoarele.
1.Cei care au deja cont, in pagina de logare completeaza :
- Adresa de Email
- Parola
Apasa pe “Logati-va”
Aici se pot face erori numai de scriere a adresei de Email sau de scriere a parolei. Puteti cere parola numai daca aveti cont deschis anterior si vi se trimite pe adresa de Email scrisa la deschiderea contului
Noi presupunem ca in cazul dv eroarea consta in adresa de mail pe care la intregistrare ati scris-o diferit fata de cea pe care o scrieti la incercarea de intrare si din aceasta cauza parola nu ajunge la adresa dv de mail ci la adresa pe care ati dat-o la inregistrare.
Noi am cautat adresa dv de mail in arhiva utilizatorilor programului si nu am gasit-o.
2. Cei care nu au cont, in pagina de logare apasa pe “Inregistrare/Cont Nou” si merg in alta pagina in care completeaza :
- Adresa de Email
- Parola
- Confirmati Parola
Apasa pe “Inregistrare”
Aici se pot face erori numai de scriere a adresei de Email sau diferente intre cele doua casete pentru parola
Daca aveti in continuare dificultati reveniti si explicati cum ati procedat, pas cu pas, fara a da concret parola si adresa dv de mail sau deschideti un alt cont la care sunteti atent la scrierea adresei de mail si a parolei.
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1