Subiect "ref calcul aprox.al pensiei" Deschis de Roman VioletaKarmen la data: 04/15/2010 2:24am
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
ref calcul aprox.al pensiei
Scris de: Roman VioletaKarmen la data: 04/15/2010 2:24am
Gen:feminin
Data nasterii:27.03.1956
Stagiul de cotizare:efectiv 24ani 01 luni , din care 9ani si 01 luni grupa I de munca
Alte date:dosar de pensie depus in 13.aprilie 2010
Intrebare:am incercat sa-mi calculez cu aproximatie cam ce pensie voi obtine cu ajutorul schemei de pe seitul d-voastra,dar dupa ce completez datele cerute in primul tabel, nu ma mai lasa sa merg mai departe cand dau clik pe "contunuare". Puteti sa ma ajutati d-voastra cu indicatii sau sa-mi faceti calculul pensiei?
Va multumesc mult si mii de scuze pentru deranj
Re: ref calcul aprox.al pensiei
Scris de: la pensie la data: 04/17/2010 2:19am
La deschiderea unui cont nou sau la reintrare in contul deschis anterior cititi instructiunile de pe pagina de intrare.
Presupunem ca ati deschis deja un cont si ati facut logarea dar pe o alta adresa de email deoarece pe cea pe care ati postat acest mesaj nu am gasit cont pentru a putea verifica datele introduse.
Daca ati intrat in primul tabel si nu puteti continua probabil ca ati uitat sa completati una din casetele cu datele necesare. Cea mai frecventa eroare pentru care programul nu permite continuarea este ca nu se completeaza numele persoanei.
Daca nu reusiti reveniti si precizati pasul la care ati ajuns si dati-ne numele persoanei pe care ati deschis programul sau deschideti cont pe adresa de email pe care inregistrati mesajul.
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1