Subiect "declaratie pe proprie raspundere" Deschis de mihailescu ion la data: 08/18/2010 4:31am
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
declaratie pe proprie raspundere
Scris de: mihailescu ion la data: 08/18/2010 4:31am
Gen:barbatesc
Data nasterii:18.07.1948
Stagiul de cotizare:33 ani si 6 luni
Alte date:
Intrebare:IN ANII 1966-1968 AM LUCRAT LA TCL MEDGIDIA SI ACUM NU AM DE UNDE SA IAU ADEVERINTA, PENTRU CA ARHIVA NU SE GASESTE. DE LA CASA DE PENSII DIN CONSTANTA MI S-A SPUS SA GASESC 2 MARTORI CARE SA MEARGA LA NOTAR SI SA DEA DECLARATII CA IN ACEEA PERIOADA AM FOST COLEGI DE MUNCA. MENTIONEZ CA UNUL DINTRE EI ARE TRECUTA IN CARTEA DE MUNCA ACEEA PERIOADA. CREDETI CA REUSESC SA MI SE IA SI MIE IN CALCUL CEI 2 ANI DE PENSIE? ASTEPT RASPUNSUL DUMNEAVOASTRA, VA MULTUMESC ANTICIPAT
Re: declaratie pe proprie raspundere
Scris de: la pensie la data: 08/18/2010 6:24am
Noi nu cunoastem reglementarea legala conform careia sa poata fi reconstituit stagiul de cotizare cu martori dar daca ati primit o asemenea indrumare de la un functionar al casei de pensii incercati sa ii urmati sfaturile.
Noi credem ca puteti sa aflati cine a luat arhiva de personal a intreprinderii unde ati lucrat si astfel puteti obtine adeverinta cu stagiul de cotizare de la institutia care a preluat in administrare arhiva.
Re: declaratie pe proprie raspundere
Scris de: ismail selatin la data: 02/27/2013 7:42am
mihailescu ion :
Gen:barbatesc
Data nasterii:18.07.1948
Stagiul de cotizare:33 ani si 6 luni
Alte date:
Intrebare:IN ANII 1966-1968 AM LUCRAT LA TCL MEDGIDIA SI ACUM NU AM DE UNDE SA IAU ADEVERINTA, PENTRU CA ARHIVA NU SE GASESTE. DE LA CASA DE PENSII DIN CONSTANTA MI S-A SPUS SA GASESC 2 MARTORI CARE SA MEARGA LA NOTAR SI SA DEA DECLARATII CA IN ACEEA PERIOADA AM FOST COLEGI DE MUNCA. MENTIONEZ CA UNUL DINTRE EI ARE TRECUTA IN CARTEA DE MUNCA ACEEA PERIOADA. CREDETI CA REUSESC SA MI SE IA SI MIE IN CALCUL CEI 2 ANI DE PENSIE? ASTEPT RASPUNSUL DUMNEAVOASTRA, VA MULTUMESC ANTICIPAT
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1