Subiect "Pensionare pe Legea 341/2004" Deschis de Ardeleanu Mircea la data: 01/06/2011 4:49am
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
Pensionare pe Legea 341/2004
Scris de: Ardeleanu Mircea la data: 01/06/2011 4:49am
Gen:M
Data nasterii:1950
Stagiul de cotizare:510 luni
Alte date:
Intrebare: Programul Dvs. nu include calculul pentru beneficiarii Legii 341/2004. Poate nu este nevoie?
Va rog sa ma lamuriti.
Va multumesc!
Cu stima,
M.Ardeleanu
Re: Pensionare pe Legea 341/2004
Scris de: la pensie la data: 01/10/2011 9:43am
Acest site nu are nicio legatura cu Casa de Pensii si a fost realizat pe baza de voluntariat de persoane care la inceput aveau cunostinte minime in domeniu si este deservit in continuare tot de aceleasi persoane (care intre timp au mai capatat experienta)
Evident ca este nevoie de adaptarea programului si (mai ales) pentru beneficiarii Legii 341/2004, carora toti trebuie sa le aratam recunostinta, insa aceste adaptari sunt destul de complicate si nu avem posibilitatea sa le facem tot pe baza de voluntariat fapt pentru care ne cerem iertare.
Daca aveti intentia sa folositi acest program cu multa bucurie va dam lamuririle necesare pentruca programul poate fi folosit si de catre acestia.
Speram ca odata intrata in vigoare legea unitare a pensiilor 263/2010 sa fie pus la dispozitia publica programul oficial de calcul al pensiilor asa cum este prevazut in art 190 din aceasta lege si atunci va putea fi utilizat de catre toti cei interesati.
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1