Subiect "Am intrat pe site-ul dvs Calcul pensie, dar nu functioneaza si doresc sa imi spuneti care este valoarea actuala a pensiei in situatia ca doresc sa-ma pensionez. Multumesc" Deschis de Negreanu Cristian la data: 01/24/2014 3:30am
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
Am intrat pe site-ul dvs Calcul pensie, dar nu functioneaza si doresc sa imi spuneti care este valoarea actuala a pensiei in situatia ca doresc sa-ma pensionez. Multumesc
Scris de: Negreanu Cristian la data: 01/24/2014 3:30am
Gen: masculin
Data nasterii: 03.12.1951
Stagiul de cotizare:din 15.09.1975 - 38 ani
Alte date:
Intrebare:
1) punctajul meu in momentul acesta
2) valoare pensie anticipata ( acum )
Re: Am intrat pe site-ul dvs Calcul pensie, dar nu functioneaza si doresc sa imi spuneti care este valoarea actuala a pensiei in situatia ca doresc sa-ma pensionez. Multumesc
Scris de: la pensie la data: 01/25/2014 7:29am
Credem ca exagerati. Dovada ca acest site functioneaza este ca ati postat acest mesaj in care dati toata vina pe noi pentru unele disfuctionalitati. Noi de cunoastem greselile si va rugam sa vi le recunoasteti si dv.
Nimeni nu va putea sa va raspunda la intrebarile puse dupa datele sumare pe care le-ati dat in schimb puteti afla singur raspunsurile daca veti folosi programul de calcul pensie pe care am observat ca l-ati deschis
Inainte de utilizarea programului cititi indrumarile date de noi pe site si cu multa atentie cele de la paginile de la adresele :
http://www.lapensie.com/forum/baza-de-calcul-a-punctajului-pensiei.php
http://www.lapensie.com/forum/spor-de-vechime.php
http://www.lapensie.com/logare.php
Daca aveti dificultati in folosirea programului reveniti si va vom ajuta.
nu ma pot loga
Scris de: Ababi Radu Mircea la data: 01/25/2014 11:57am
Gen:masculin
Data nasterii:23.05.1967
Stagiul de cotizare:27 ani si 9 luni
Alte date:-
Intrebare:de ce nu ma pot inregistra pentru a intra pe programul de calcul al pensiei. de cate ori incerc, dupa ce introduc e-mail-ul, parola si confirmarea acesteia primesc mesajul - eroare de inregistrare.
cum sa procedez pentru a ma loga?
Re: Am intrat pe site-ul dvs Calcul pensie, dar nu functioneaza si doresc sa imi spuneti care este valoarea actuala a pensiei in situatia ca doresc sa-ma pensionez. Multumesc
Scris de: la pensie la data: 01/27/2014 1:59pm
Pentru Ababi Radu Mircea
Sfatul nostru este sa cititi cu atentie cele postate de noi pe pagina de logare.
La acestea adaugam urmatoarele.
1.Cei care au deja cont, in pagina de logare completeaza :
- Adresa de Email
- Parola
Apasa pe “Logati-va”
Aici se pot face erori numai de scriere a adresei de Email sau de scriere a parolei. Puteti cere parola numai daca aveti cont deschis anterior si vi se trimite pe adresa de Email scrisa la deschiderea contului
2. Cei care nu au cont, in pagina de logare apasa pe “Inregistrare/Cont Nou” si merg in alta pagina in care completeaza :
- Adresa de Email
- Parola
- Confirmati Parola
Apasa pe “Inregistrare”
Aici se pot face erori numai de scriere a adresei de Email sau diferente intre cele doua casete pentru parola
Re: Am intrat pe site-ul dvs Calcul pensie, dar nu functioneaza si doresc sa imi spuneti care este valoarea actuala a pensiei in situatia ca doresc sa-ma pensionez. Multumesc
Scris de: ababi radu la data: 02/02/2014 11:40am
Gen:masculin
Data nasterii:23.05.1967
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare: Am citit raspunsul dvs., dar orice fac nu ma pot loga. Un lucru care ma nelamureste este acela ca, dupa ce introduc adresa de mail, cand introduc parola aceasta imi apare in mod explicit, la fel rla reconfirmarea acesteia( in loc sa apara puncte ). Este o greseala de soft?
De cate ori am incercat raspunsul primit este : s-a produs o eroare.
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1