Subiect "data iesirii la pensie" Deschis de petru tabarcea petru la data: 02/17/2014 2:57am
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
data iesirii la pensie
Scris de: petru tabarcea petru la data: 02/17/2014 2:57am
Gen:
Data nasterii:23.08.1951
Stagiul de cotizare:referitor stagiu cotizare d/l Apopei Dumitru preciyate in subiectul deschis in data de 11.02.2014 si completat in 12.02.2014.
Alte date:
Intrebare:Am solicitat un raspuns de pe adresa mea pentru d/l Apopei Dumitru cu privire la iesirea la pensie.

Cu stima P Tabarcea
Re: data iesirii la pensie
Scris de: la pensie la data: 02/18/2014 3:15am
Continuati sa fiti confuz. Textul pus la “Intrebare”este o noua intrebare sau o explicatie. Daca este o intrebare v-am raspuns la ea la raspunsul dat la mesajul postat pe numele Apopei Dumitru,
Verificand daca ati introdus punctajul calculat am observat ca nu l-ati introdus si atunci trebuie sa va facem cateva precizari:
-Punctajul suplimentar pentru stagiile in grupele de munca depinde de salariile (veniturile obtinute pe acea perioada).
- Noi va putem calcula acest punctaj suplimentar daca ati deschis un program de calcul si ati introdus in el veniturile obtinute pe perioada stagiului in grupa de munca.
- Identificarea programului in care se afla datele o facem dupa adresa de mail si nume.
Daca dv in mesaj nu indicati aceiasi adresa de mail pe care ati inregistrat-o la deschiderea programului in care ati introdus datele domnului Apopei noi nu putem sa facem niciun calcul.Calculul anterior a fost facut pe unul din programele deschise de dv pe numele Tabarcea.
Va rugam inca odata sa dati mai mare atentie solicitarilor facute deoarece este neplacut sa constatam ca efortul facut de noi a fost inutil.
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1