Subiect "eroare la logare!" Deschis de Grigore Nina la data: 03/01/2014 9:01am
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
eroare la logare!
Scris de: Grigore Nina la data: 03/01/2014 9:01am
Gen:F
Data nasterii:10.12.1958
Stagiul de cotizare:complet
Alte date: 20ani conditii deosebite, 15ani conditii normale
Intrebare 1: Nu ma pot loga, dupa ce m-am inregistrat si am introdus majoritatea datelor in tabele! Imi apare parola cu litere in loc de stelute (ascunsa) si-mi da mereu eroare... Care sa fie problema?
Intrebare 2: Sunt cativa ani cu Conventie civila, si alti ani cu doua Contracte de munca cu jumate norma concomitent si salarii diferite. Cum se pot trece acestea?
Re: eroare la logare!
Scris de: la pensie la data: 03/03/2014 3:05am
Faptul ca va apare parola in clar nu este o gresala pentruca acest program nu ascunde parola cu stelute, dar nu inseamna ca aceasta nu ramane confidentiala.
Faptul ca va averizeaza ca ati comis o eroare are alta cauza
Inainte de utilizarea programului cititi indrumarile date de noi pe site si cu multa atentie cele de la pagina de logare
Repetam modul corect de procedure :
1.Cei care au deja cont, in pagina de logare completeaza :
- Adresa de Email
- Parola
Apasa pe “Logati-va”
Aici se pot face erori numai de scriere a adresei de Email sau de scriere a parolei. Puteti cere parola numai daca aveti cont deschis anterior si vi se trimite pe adresa de Email scrisa la deschiderea contului
2. Cei care nu au cont, in pagina de logare apasa pe “Inregistrare/Cont Nou” si merg in alta pagina in care completeaza :
- Adresa de Email
- Parola
- Confirmati Parola
Apasa pe “Inregistrare”
Aici se pot face erori numai de scriere a adresei de Email sau diferente intre cele doua casete pentru parola
Daca aveti in continuare dificultati reveniti si explicati cum ati procedat, pas cu pas, fara a da concret parola si adresa dv de mail
Inainte de utilizarea programului cititi indrumarile date de noi pe site si cu multa atentie cele de la paginile de la adresele :
http://www.lapensie.com/forum/baza-de-calcul-a-punctajului-pensiei.php
http://www.lapensie.com/forum/spor-de-vechime.php
Perioadele lucrate cu conventie civila sau contracte cu program partial se introduc cumulat in coloana sporuri in suma fixa.
Dupa terminarea introducerii datelor reveniti si dupa verificarea datelor va prezentam observatiile si daca ne precizati perioada lucrata in grupa de munca va putem calcula punctajul suplimentar pentru aceasta perioada,
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1