Subiect "nu pot sa continui dupa ce am terminat de bagat datele" Deschis de CHIVULESCU PAUL la data: 03/30/2009 6:53pm
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1
nu pot sa continui dupa ce am terminat de bagat datele
Scris de: CHIVULESCU PAUL la data: 03/30/2009 6:53pm
Gen:
Data nasterii:
Stagiul de cotizare:
Alte date:
Intrebare:imi da urmatoarele mesaje desi am verificat si nu pot sa continui dupa ce am terminat de bagat datele
Dupa luna Septembrie 1992 sporurile sint incluse in salariul din cartea de munca!
Dupa luna Iulie 2005 sumele se exprima in lei noi (RON)!
Re: nu pot sa continui dupa ce am terminat de bagat datele
Scris de: la pensie la data: 04/02/2009 8:52am
Am verificat si noi datele introduse de dv si avem urmatoarele observatii:
-Ati completat gresit in caseta “Punctaj asigurari sociale” cifra 29,20342 care probabil este punctajul obtinut dupa introducerea datelor si prin inserarea lui in aceasta caseta ati dublat punctajul pensiei. Noi credem ca in aceasta caseta trebuie sa lasati cifra 0 .
-Credem ca ati interpretat gresit acele informatii care sunt si pe paginile anterioare si care sunt numai atentionari si nu au legatura cu continuarea programului.
-Ati completat salariile pana in martie 2007 si puteti sa le completati in continuare, apoi facand click pe “continua” puteti sa treceti si la anul 2008 dar dupa acest an nu se poate continua deoarece programul se limiteaza la anul de iesire la pensie la limita de varsta de pe pagina de intrare pe care l-ati completat 2008.
Pagina curenta: 1 din 1 Mergi la pagina: 1